Merhaba!

Ben Nevşah Fidan Karamehmet. Öğretmen, yazar ve girişimciyim. Nevsah Enstitüsü ve Breath Hub’ın Kurucu CEO’suyum. Hayatın her alanında iyi olmak, büyümek ve genişlemek isteyenler için dijital eğitimler veriyoruz.

20 yıldır bu sektörün içindeyiz. 40.000’in üzerinde kişi eğitimlerimizi bitirerek hayatlarını değiştirdiler. 2000’in üzerinde koçu ve öğretmenlikte ustalaşanları sertifikalandırdık.

En çok satan 11 kitabım var, kurslarım, söyleşilerim, röportajlarım, videolarım ve kitaplarımla bir milyondan fazla insanı etkiledim, çok sayıda röportaj, tv şovu, dergi, gazetede yer aldım.

Ünlüler, profesyonel sporcular, iş adamları ve iş kadınları çalıştım ve HSBC, Microsoft, Pfizer, Phillip Morris ve daha pek çok sektörden 200’den fazla şirket için konuşmalar ve seminerler verdim. 3 aydan kısa bir süre içinde Google Play’de en hızlı büyüyen 6. sağlık uygulaması olan ilk uygulamamız Breath Hub’ı 6 ay önce kullanıma sunduk.

Solunum Bilimleri alanında 20 yıllık uzmanlığa sahip, işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıkları konusunda uzmanlaşmış tanınmış bir otoriteyim. Nefes Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi, Davranışsal Sağlık Bilimleri Enstitüsü Başkan Yardımcısı ve Nefes Koçluğu Federasyonu kurucu başkanıyım.

Londra’da kurulan, dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce merkeze hizmet veren, binlerce usta öğretmenin okuldan mezun olan ve milyonların hayatını ustalıkla yaşamalarını sağlayarak dönüştüren bir Yüksek Lisans Okulu’nu görmeyi çok isterim.

Şu anda, bir yandan insanların yaşamın her alanında büyümesini ve genişlemesini sağlamak için birkaç dijital eğitim ve kurs oluşturmaya çalışıyorum. Diğer yandan ise çok büyük bir heyecan ve enerji ile kadınların çok çalışmak zorunda kalmadan, içlerindeki Tanrıça’yı uyandırarak hayatta istedikleri her şeye sahip olmalarını sağlamak için başlattığım benzersiz formülümü kadınlarla paylaşmaya devam ediyorum. Ayrıca, bu yolda son 25 yılda yaptığım özel çalışmalarda yaptığım tüm araştırma, öğretim ve deneyimleri içeren bir nefes ve meditasyon kitabı üzerine çalışıyorum.

Misyonum; insanların işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıklarını dönüştürmelerini ve ustaca hayatlar yaşamalarını sağlamak için basit ve kullanımı kolay ürünler yaratmaktır.

Nevşah Enstitü ve

20 yılı aşkın tecrübe ve emeğin karşılığı

55271
KAYITLI TAKİPÇİ
2655
NEFES KOÇU
38736
ÖĞRENCİ
1257
Tamamlanmış Kurs

“Uyanış bedende gerçekleşmez. Zihinde gerçekleşir.”

Nevşah Fidan Karamehmet