NEVŞAH SAHNEDE

Uyanış ve Üstatlık konuşmaları, hayatın her alanında büyümek ve gelişmek isteyen insanlar içindir.

Yaklaşık 30 yıldır, Nevşah 100.000’in üzerinde insana canlı etkinlikleri ile, seminerleri ile ve çevrimiçi kursları ile yardım etti. CEO’lar, aktörler ve aktrisler ve ünlü atletler de dahil olmak üzere birçok yüksek performans gösteren kişi ile hayatlarının her alanında başarılı olurken ustalaşmalarına da yardım etti. Forbes, Thrive Global, Vogue ve Elle dergilerinde yayınlanan 6 kitap yazdı.

Nevşah sahnede görüp görebileceğiniz en güçlü kadınlardan biri. Geleneksel konuları “alışılmışın dışında” bir bakış açısı ile ele alması kesinlikle muhteşem. Üstatlık ile ilgili yaklaşımı etraftaki erkek öğretmenlerden çok daha farklı. Erkek koçluk uygulamalarına doymuş bir dünyada, kadınların başarılı olmak için farklı stratejilere ihtiyacı var. Otantik ve özgün imza stili ile Nevşah, size konuşmalarınızda ve hayatınızda arzu ettiğiniz her şeyi kendinize çekmeniz için kadınsal bir bakış açısı sunuyor.

Kadınsı gücünü ve yüksek enerjisini bilimsel araçlar ve parlak fikirler ile birleştirirken, sahnede dinleyicinin dikkatini hemen çeken büyülü, çok otantik bir görünüme sahip. Etkinliklerinde insan davranışları, üstatlık, kurumsal liderlik ve ilişkiler hakkında konuşmalar yaparken dönüşümsel sonuçlar yaratıyor.

İnsanların sahnede gerçek bir Tanrıça’yı dinleme ve dünyaca ünlü bir davranış bilimleri uzmanının deneyimlerinden faydalanma şansları var. İzleyicilerinizin bilinç seviyelerinin anında dönüşmesi ve gerçek potansiyellerini uyandırmaları için Nevşah’ı konuşmacı olarak çağırın.

Nevşah’ı konuşmacı olarak çağırın