£1100

Bu e-posta adresiyle zaten bir hesap var. Bu sen misin?

Oturum aç
W0vs3knszg2slvevyfnb ekran resmi 2021 12 24 19.13.33

Nefes Kursu

Nefes almanın yaşamlarımız üzerindeki olumlu ve olumsuz potansiyel etkileri muazzamdır. Hayatımız boyunca hepimiz nefes alışkanlıklarını öğreniriz. Bu alışkanlıklar bizi duygusal ve fiziksel olarak etkiler. Nefes alışkanlıklarından dolayı solunum tehlikeye girdiğinde bu durum, baş dönmesi, baş ağrısı (migren), kaygı, konsantrasyon sorunları, yorgunluk, sert kaslar, çene ağrısı gibi çok çeşitli duygusal, bilişsel, davranışsal ve fiziksel değişikliklere katkıda bulunabilir veya neden olabilir.  Bunlarla birlikte gevşemede zorluk, parmak uçlarında acı ve uyuşmalar ya da sadece yeterince hava almadığınızı hissetmek gibi sorunlar yaşanabilir. Bu semptomların hem sağlık hem de iş yaşamında, sporda veya yaptığınız herhangi bir profesyonel işteki performansınız üzerinde ciddi bir etkisi olabilir. 

Bu eğitim, nefes alışkanlıklarınızı analiz ederek, üzerinde çalışabilmenizi, düzenli nefes seansları ile sağlıkı ve doğal bir nefes alışkanlığına adı atabilmenizi sağlayacak. 

Eğitim, evinizde, dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz, toplam 20 saatlik 42 adet video ve kendi kendinize uygulayabileceğiniz seans ve uygulamalar içeriyor. Yeni başlayanlar için ve ayrıca Profesyonel Nefes Koçluğu Sertifika Programı ile daha ileri gitmek isteyenler için uygun bir program.