İnsanları Hakikat'e uyandırmayı kendine misyon edinmiş, eğitim ve konuşmalarıyla yüzbinlerce kişinin yaşamını değiştirmiş spiritüel lider, 'Altın Kitabın Sırları' öğretisinin dünyaya inmesine aracılık eden, yazan ve anlatan kişi, yazar, nefes uzmanı.
 
  Mucize Bilinci Programı
Mucizeler Kursu hakkında ne söylediler?
 
Pelin Lokmanhekim
Alternatif Finansal Kiralama A.Ş.
Genel Müdür
MUCİZE KURSU ardından adeta uçarak, hafiflemiş olarak ve çok çok mutluydum. Sonrasında aklıma bazı sorular takılmaya başladı...

devamı
Pelin Lokmanhekim
Alternatif Finansal Kiralama A.Ş.
Genel Müdür

"MUCİZE KURSU ardından adeta uçarak, hafiflemiş olarak ve çok çok mutluydum. Sonrasında aklıma bazı sorular takılmaya başladı. Daha fazlasını istediğimi gördüm ve bir sonraki adım olan Mucizeler kursuna katıldım.

Bir kitapta okumuştum, hayatın sırrı ölmeden ölmek, aslında ölümün olmadığını bilmektir diyordu. Aslında ilk okuduğumda bana çok tuhaf gelen bu düşünce o kadar doğru ki.. Dünyada olduğumuz süre içerisinde bize sunulan ve aslında hiçbir anlamı olmayan mal-mülk sahibi olmak, fiziksel görünüm, statü, zenginlik, ilişkiler gibi çoğumuzun peşinde koştuğu; elde etsek te etmesek te bizi gerçek anlamda hiçbir zaman mutlu edemeyecek olan, bedenimiz öldüğünde artık hiçbir şey ifade etmeyecek olan o kadar çok şey varki.. Bunlara sahip olmakta da bir sakınca yok tabiî ki ama önemli olan onlara taşımadıkları, ekstra anlamı yüklememek, özgür ve huzurlu bir yaşam yaşayabilmek.. İşte Nevşah’la geçirdiğimiz bir sene ve ‘Mucizeler Kursu’ bunu yapabilmemizi sağlıyor! Bizi maddesel tüm bağımlılıklardan, yüklediğimiz anlamlardan özgürleştiriyor!

Hayatın sırrını öğrenmek, gerçeği koşulsuzca görebilmek, hiç kimsenin, hiçbir olayın, hiçbir kaybın, kazancın huzurunuzu, mutluluğunuzu bozmadığı bir bilgelik noktasına gelmek istiyorsanız hiç düşünmeden bu kursa katılın!"
Mine Akıncı
KESİNTİSİZ HUZUR, NEŞE, MUTLULUK.. Bu kursta varolmanın ve yaşamın sırları ortaya çıkıyor…

devamı
Mine Akıncı

"KESİNTİSİZ HUZUR, NEŞE, MUTLULUK.. Bu kursta varolmanın ve yaşamın sırları ortaya çıkıyor…

‘Mucizeler Kursu’ zihnimin limitlerini zorlayan, beni her bölümde daha derin bir farkındalığa ve bilgeliğe yönlendiren son derece keyifli bir kurs.

Bugüne kadar birçok çalışmaya katıldım ama gerçek gelişimin, değişimin ancak bu kurs ile gerçekleşebildiğini görüyorum.. MUCİZE KURSU’na katılan arkadaşlarımla her birimiz inanılmaz MUCİZELER yaşadık! Birçok inanılmaz hikaye dinledik, bizzat tecrübe ettik.. Değiştim diyorsanız size sadece daha gidilecek uzun bir yol var diyorum.. Ne demek istediğimi bu kursta anlayacaksınız! Bildiğiniz her şeyi bırakın, unutun ve gelin!"
Şahinde Özge
Üst düzey yönetici
Mucizeler kursu yaşamıma yön veren, gerçeğe uyanmamı sağlayan yegane kurstur. Özüme beni en yaklaştıran, onunla "bir" olmamı sağlayan, ayrılıkların bittiği, birliğin başladığı yerdir...

devamı
Şahinde Özge

"Nevşah’la bir sene boyunca devam ettiğim ‘Mucizeler Kursu’ dersleri kendi içimdeki yolculuğun dış dünya ile olan bağımda dengede kalmamı ve fevkalade güçlü olmamı sağladı. Hayatımın hiçbir döneminde bu kadar huzurlu, dengeli ve güçlü hissetmemiştim. Her derste anlatılan, paylaşılan öğretiler yaşamımla örtüşerek içselleşiyor. MUCİZE KURSU, ardından koçluk eğitimi, tüm bu öğrenim, değişim ve dönşüm süreçleri, hepsi benim için bir ışık oldu, her biri ardından MUCİZELER gerçekleşti. Bunlar üzerine ‘Mucizeler Kursu’nda aldığım bilgiler ışığında spiritüel anlamda çok güçlü, çok net, çok tatlı bir bilincin en yüksek halinde olma durumu yaşıyorum. Başka hiçbir şeyin önemi kalmadı.

Her ders bilincimin daha da aydınlandığını, algılamamın açıldığını, sezgilerimin güçlendiğini hissediyorumç Mucizeler devam ediyor, ama artık daha önemli bir şey var.. GERÇEK. Arkadaşlarım, dostlarım, ailem, gereken anlamda net ve dingin. Çünkü benim için artık GERÇEK çok net, içim son derece rahat ve dingin. "
Nermin DİKMEN
Mucizeler kursu yaşamıma yön veren, gerçeğe uyanmamı sağlayan yegane kurstur. Özüme beni en yaklaştıran, onunla "bir" olmamı sağlayan, ayrılıkların bittiği, birliğin başladığı yerdir...

devamı
Nermin DİKMEN

"Mucizeler kursu yaşamıma yön veren, gerçeğe uyanmamı sağlayan yegane kurstur. Özüme beni en yaklaştıran, onunla "bir" olmamı sağlayan, ayrılıkların bittiği, birliğin başladığı yerdir..

Artık hiç bir şüphe ve karanlığın kalmadığı saflıktır..Bu yaşamda yaşadığım olumsuzlukların üzerinden kayarak geçtiğim muhteşem deneyimlerdir..beni saran sonsuz huzurdur.. Bu kursa emeği geçen herkese en derin sevgilerimle..."
Ela KUMOVA
Merhaba Bevşah Hanım Mucizeler Kursu benim hayatıma mucizelerin mucizesini katmaya devam edıyor 1.koçluk egıtımınde butun arkadaşlarımlada...

devamı
Ela KUMOVA

"Merhaba Bevşah Hanım Mucizeler Kursu benim hayatıma mucizelerin mucizesini katmaya devam edıyor 1.koçluk egıtımınde butun arkadaşlarımlada paylaştıgım gıbı ıçınden gecemedıgım butun duygularımdan derslerımle okadar guzel gecıyorumkı hergun daha mutlu ve huzurlu oluyorum işin en guzel yanıda sankı derslerım sankı benım ogun hangı konuda yardıma ıhtıyacım oldugunu bılıyormuş gıbı sabahleyın karşıma cıkıyor ve ben hergun mucızeler kursuna bıran evvel katıldıgım ıçın durup durup şükredıyorum ozellıkle koçluk egıtımınde okadar faydasını gordumkı anlatamam hepimiz dunyanın ışıgıyız mutlu ve huzurluyuz bu duyguların ıçınde yaşamak kadar guzel ne olabılırkı hıc kımse ne olur gec kalmasın sevgılerımle..."
Hatice AKÇA
"Sevgili Dostlar, Sizinle online Mucizeler Kursunda yaşadığım tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.Ve diyorum ki,bu kurs gerçek bir mucize...

devamı
Hatice AKÇA

Sizinle online Mucizeler Kursunda yaşadığım tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.Ve diyorum ki,bu kurs gerçek bir mucize....Güzel bir adım attınız.Tebrikler! Hayatınızda ki mucizelerin keşfini ve keyfini yaşamaya hazırsınız demektir.Bu harika!Sorduğunuz soruların cevapları ve daha da fazlası burada var yeter ki görmek isteyin ve görün.Benim online Mucizeler Kursunda ki yolculuğum müthişti.İnanın şu andaki hislerimi yazarken zorlanıyorum çünkü klavyenin tuşları yetersiz kalıyor:)

Bu kurs,sadece biz de (içimizde) olanın farkında olmamıza destek oluyor.IŞIK olduğumuzu ve bu ışığı en güzel haliyle olduğu gibi yansıtabilmemiz için bize yol gösteriyor.Hakikatin ışığı içimizde ve ben zaten oyum dedirtiyor.Müthiş değil mi?

Sizin için şimdi,şu anda online Mucizeler Kursuna kaydınızla birlikte harika bir yolculuk başlıyor arkadaşlar.Her ANını iyi değerlendirin tadını çıkarın derim.Tabii ki seçim sizin.Söylemek istediğim sadece şu;kendinize izin verin bırakın hayatı olduğu gibi,olması gerektiği gibi en güzel haliyle yaşayın.Lütfen bu hediyeyi kabul edin ve kıymetini bilin.VE yine bilin ki,dünyaya başka yollarla bakmanın yolu var,bunu yaşayın.Yaşam kolay ve basit.Sizin yapmanız tek şey buna gönülden inanmak!..

Online Mucizeler Kursunu Nevşah ile alıyor olmanızda ayrı bir şans! Neden mi? Çünkü bu online sistemde onunla paylaşımlar yapabiliyorsunuz.Ve o,büyük bir sabırla sizi dinliyor,tecrübeleriyle size destek oluyor.Gerisi kolaylıkla kendiliğinden geliyor.Size bu kurs aracılığı ile harika bir deneyim yaşatacak olan Nevşah'a ben de teşekkür ederim.İyi ki varsın.....

Ben Hatice Akça,hayatın her anını doya doya yaşamak isteyen,eline Dünya Haritasını almış yürüyen ve yürümeye devam edecek olan...

Sevgiyle,

Not:Sizin de bu kurs sonunda paylaşımlarınızı hevesle bekliyorum:)))

‘’Kendi HAYATınızın KOÇu Olun’’

Bunun için 3 Mart’ta başlayacak olan Online Mucizeler Kursu,sizin için HARİKA bir fırsat.

Yaşamınızı kolaylaştıracak harita elinizin altında,öyleyse bunu neden değerlendirmiyesiniz?

Hayat kolay ve basit.Bunu yaşamınıza kolaylıkla geçirebilmek sizin elinizde:)….

Kendinize 2014 yılı için bir HEDİYE verin.ŞİMDİ,şu ANda bunu yapebilirsiniz sevgili dostlar!

EVET hemen şimdi bize katılabilirsiniz.Bence denemeye değer!...Sizce:)

Benim yolum karanlık diyorsan Online Mucizeler Kursu sana sadece elindeki fenerin düğmesine basmanı HATIRLAtıyor.

Herbirinizi gönülden kucaklıyorum sevgili dostlar.

Yolunuz hep aydınlık olsun……SEVGİYLE,"
Sinem Misili
Mucizeler kursuna başlayalı 2,5 ay oldu. Bu kadar kısa bir süre içinde böyle bir değişim yaşadığıma inanamıyorum. Eskiden hiç bir neden yokken kendimi mutsuz hissederdim...

devamı
Sinem Misili

"Herkese merhaba,

Mucizeler kursuna başlayalı 2,5 ay oldu. Bu kadar kısa bir süre içinde böyle bir değişim yaşadığıma inanamıyorum. Eskiden hiç bir neden yokken kendimi mutsuz hissederdim. Şimdi ise her şey o kadar net ve berrak ki kendimi birden bire mutluğun içinde buluveriyorum. Aradığımız mutluluk içimizde, onu dışarıda bulamayız. İşte bu kurs size bunu veriyor. Korkular birer birer yok oluyor, çünkü aslında hiç birinin gerçek olmadığını anlıyorsunuz. Kendinizi güvende hissediyorsunuz, çünkü Allah bizlere sadece mutluluk veriyor. Mutluluk veren bir tanrıya inanınca korkmak için geriye bir sebep kalabilir mi?

Kendimi, hayatımı, dünyayı mükemmel olarak görmeye başladım. Her an bir mucizenin gerçekleşmesini bekler oldum. Her gün, her bir dersle beraber, kendi yaratığımız hapishanenin bir demir parmaklığı yok oluyor ve biz özgürlüğe kavuşuyoruz. Kurtuluşun yolunu bulduğumu hissediyorum. Aslında dualarıma cevap alıyorum, çünkü ben kurtulmayı ve özgür olmayı istedim. Mutluğa ve huzura sahip olmayı istedim. Şimdi bunlara sahip olmaya başladım. Aslında onlar hep buradaymış, ben onları başka yerlerde aramışım.

Hiç bir çıkış yolu yok sanıyordum. Sefil bir dünyaya inanıyordum, ama yanılmışım (Bunun için de çok mutluyum). Egom beni kandırmış. Olmayan şeylere inandırmış. Sınırsız olana sınırlar koymuş. Mümkün olana imkansız demiş. Ben güçlüyken bana güçsüz demiş. Kurtuluş olarak da bana var olmayan hedefler göstermiş. Olmayanın peşinde koştukça beni daha çok mutsuz ederek, kendisine daha çok bağlamış. Mucizeler kursu sayesinde bunların farkına varıyorum. Adete zihnimdeki, gözlerimdeki perdeler kalkıyor ve ben mutluluğu kendi içimde, gerçek bende buluyorum.

Bence bu kurs çok faydalı ve sonuçlarını kısa sürede almaya başlıyorsunuz. Herkesin bu kursu almasını isterim, hatta Dünyadaki tüm insanların. Umarım sizin de kurtuluş vaktiniz gelmiştir ve siz de bizim gibi bu mutluluğu yaşarsınız.

Hepinize kucak dolusu sevgiler yolluyorum, hepinizi çok seviyorum..."

Nevşah'la Mucizeler Kursu 13 Haziran 2016'da başlıyor!

Dilediğiniz yerden internet üzerinden bağlanarak bir sene boyunca devam edebileceğiniz
Online Mucizeler Kursu 13 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 19:00 ile 21:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye,

Mucizeleri yaşamaya ve fark etmeye,

Geçmişin ve geleceğin etkilerinden kurtulup AN’ı deneyimlemeye

Hazır mısınız?

Mucize Bilinci Programı nedir?

Mucize Bilinci Programı zihnin özgürleşmesi ile gerçekleşen bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Sadece sevgi olduğumuz gerçeğine uyanış, Öz’e ve Sevgi’ye dönüş yolculuğudur. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmemizi sağlar, içsel bilgeliği ortaya çıkarır. Dünyaya yüklediğimiz anlamlardan başlayıp, yaşama bakış açımızdan fiziksel koşullarımıza kadar her şeyi etkiler.

Mucize Bilinci Programı 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır. Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır. Programın sunduğu güçlü zihin eğitimi, zihninize; anda kalma, bütünlüğü ve özünüzün varlığını hissetme halini yerleştirir.

Program hiç bir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur. Bu program herkese her zaman uygundur.

Dersler online ders programı üzerinden her hafta canlı olarak yapılır. Haftalık ders konuları üzerinden geçilirken paylaşımlar yapılır. Her hafta haftalık dersler e-postanıza yollanır, dersin ses kayıtları da paylaşılır.

Mucize Bilinci Programı tamamen ruhsal bir süreçtir. Fakat modern bilimsel gelişmeler programın derslerini doğrular niteliktedir. Aslında bu program ruhun bilimini ve bilgisini sunmaktadır. Ve sunduğu bu bilgiyi, programın sistemini takip eden her insan için erişilebilir kılmaktadır.

Programın giriş bölümünde, program şu şekilde özetlenmektedir;

Bu program , Mucize Bilinci Programı'dır. Seçmeli ders değildir. Sınıfı geçmek için alınması zorunludur. Gönüllü olan şey, sizin onu alma zamanınızdır. Özgür iradeniz vardır. Ama bu, programın içeriğini sizin oluşturacağınız anlamına gelmez. Size verilen zaman diliminde, ne kadarını alacağınızı seçme hakkınız olduğu anlamına gelir.

Mucize Bilinci Programı, sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü o, öğretilebilecek her şeyi aşar. Fakat bu , program sevginin sürekli olarak var oluşunun farkına varabilmenizin önündeki engelleri kaldırır. Sevgi bilinci, sizin doğal mirasınızdır. Sevginin tersi korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz.

Bu yüzden bu program şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.
Gerçek olmayan var olamaz.
Burada Yaradanın huzuru yatar.

Tüm hakları saklıdır. © 2003-2020 Nevşah Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.