İnsanları Hakikat'e uyandırmayı kendine misyon edinmiş, eğitim ve konuşmalarıyla yüzbinlerce kişinin yaşamını değiştirmiş spiritüel lider, 'Altın Kitabın Sırları' öğretisinin dünyaya inmesine aracılık eden, yazan ve anlatan kişi, yazar, nefes uzmanı.
 
  Doğal Nefes Koçluğu Seansı
Doğal Nefes Koçluğu Seansı hakkında ne söylediler?
 


Ergin Ataman
Türkiye Milli Basketbol Takımı Başantrenörü
"Nevşah'la bireysel ve profesyonel olarak yıllardır çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar hem benim hem takımın performansını, motivasyonunu ve konsantrasyonunu fevkalade arttırdı."


Sadettin Saran
İş Adamı
"Nefes çalışmaları sporu ve performansı sevenler için inanılmaz bir araç. Nevşah bu konuda Türkiye'nin en güvenilir ismi. Nefesinizi açmak, sağlıklı, fit ve dinç olmam istiyorsanız onunla kesinlikle çalışmalısınız."


Ayşe Tolga
Dizi ve Sinema Oyuncusu
"Nevşah Fidan'ı ülkemizden çıkmış en önemli ruhsal eğitmenlerden biri olarak görüyorum. Hayatlarına dokunduğu ve değişimlerine neden olduğu binlerce hayatın yanı sıra bir düşün insanı olarak da değerli bilgileri içsel bilgeliği ile birleştiren modern çağ işçisi. Nevşah'ın hem dostu olmaktan , hem de iyilik yolunda çalışan bir fikir lideri olarak ışık saçtığı hayatlara şahitlik etmekten gurur ve mutluluk duyuyorum."


Tuğba Belözoğlu
"Nefes ile yaşadığım deneyimi kelimelerle tarif etmek çok zor. Hayatta kalmanın en basit kuralı aslında "nefes almak" ama bu nefesi Nevşah'la alınca mucizelere tanıl olmak... Sadece bir sağlık problemim için başvurduğum Nefesin, sağlığıma, ruhuma, sevdiklerime hatta bütün hayatıma yansıması beni çok etkiledi. Herkesin yaşaması gereken bir deneyimi hem de bir NEFES kadar yakınınızda:)"


Kerimcan Kamal
Haberci ve Sunucu
"Nevşah'la ilk çalıştığımda işte bu mucize dedim. Çünkü o sana en basit şeyi yaptırarak, nefes aldırarak bir mucize gerçekleştiriyor ve her an yaptığın, yapmadan yaşayamadığın en temel şeyin bir mucize olduğunu sana gösteriyor. Mucizeler gerçekten çok uzakta olmayabilir. Sen onları kabul etmeye hazır mısın?"


Işıl Reçber
"Nefesle ruhum, beynim, blokajlarım açıldı. Hissettiğim yoğunluk ile farkındalığım arttı. Bildiğim ama adlandıramadığım durumlar deneyimledimve gerçekten tüm blokajlarım açılmış gibi hissediyorum bu müthiş bir his."
+ daha fazla yorum için tıklayın!
 

Bire bir yapılacak olan özel koçluk ve nefes seansları ile kendinizi ve yaşamınızı değiştirmek, yeni bir NEFES’e sahip olmak, arınmış bir bedene, olumlu bir zihne, koşulsuz bir kalbe ulaşmak için atabileceğiniz güzel bir adım.

Problemli ilişkiler, olumsuz düşünceler, başarısızlık, maddi problemler, gerginlik ve huzursuzluklarınızın yerini Neşe, Mutluluk, Huzur, Bolluk, Bereket, Sevgi, Zindelik ve Canlılık’a bırakmak istiyorsanız bu programdan yararlanabilirsiniz.

Bu programda analiz formlarının incelenmesi sonrasında ‘’Kişiye Özel Yaşam Programları’’ hazırlanıyor. Bu çalışmalar yaşamınızın her alanının dengeli olmasını sağlıyor.

Fiziksel olarak

Zindelik, enerji, denge.  Daha canlı, dinamik, fit bir bedene sahip olabileceksiniz!

Duygusal ve zihinsel olarak

Zihninizdeki olumsuzluklar temizlenecek. Çocukluktan itibaren kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle oluşmuş, yaşamdan zevk almanızı engelleyen, tüm huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, olumsuz duyguların nedeni olan tıkanık enerjiler, öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular olumlu enerjilere dönüşecek. Olumsuzlukların yerini mutluluk, huzur, netlik, dinginlik gibi olumlu duygular alacak.

Ruhsal olarak

Yaşamı daha geniş ve derin bir perspektiften algılamaya başlayacaksınız. Üst benliğimizle olan bağlantımız açılacak, yaşamı daha üst bir bilinç noktasından algılamaya ve yaşamaya başlayacaksınız. Kafanızı karıştıran "seçenekler" ortadan kalkacak, yaşamınız net, berrak ve dengeli olmaya başlayacak. Her zaman, her yerde ne yapacağınızdan, nasıl davranacağınızdan emin olmaya başlayacaksınız, iç sesiniz kuvvetlenecek.

Koçluk ve nefes çalışmaları niyetlerinizin kolayca ve hızla gerçekleşebilmesini sağlayacak.

Detaylar: Seans süresi 90 dakikadır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Nevşah'la Özel Seans Paketi: €750 (Paket üç seanstan oluşmaktadır.)

Başvuru için 0532 435 45 61 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. © 2003-2020 Nevşah Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.