‘’ÜYELERE ÖZEL SAYFALAR’a neden üye olayım ki?’’

diye düşünüyor olabilirsiniz.
Her gün düzenli yazılar yazmak benim de pandemi olana kadar kadar çok istediğim bir şey değildi. Birkaç ay evde kalıp, sosyal medya ile olan ilişkime de ara verince, normalin üzerinde ‘’içe dönme’’ şansı buldum ve son 20 yıldır ne kadar çok bilgi, deneyim, içerik biriktirdiğimi farkettim.
Önce bu içerikleri eğitimlere dönüştürmeye karar verdim. Sonra farkettim ki, biriktirdiğim bilgi ve birikimi eğitime dönüştürmeye kalksam en az 4 sene boyunca günde 10 saat hiç durmadan konuşmam, anlatmam gerekir. Bildiğim etkili metodları sizleri rafine şekilde ulaştırabiliyorum, ancak konu BİLGİ ise, o zaman o bilgileri aynen Profesyonel Eğitimlerde olduğu gibi, layığıyla, en ufak detayına kadar vermem gerektiğinin farkındayım.
Bu nedenle her gün yazmaya, her hafta yazdıklarımla ilgili özet videolar çekmeye karar verdim ve ortaya çok derin bir yolculuk çıktı…
Benimle bu yolculuğa çıkacak olan kişilerin Hakikat Yolu’nda en az benim kadar istekli ve bilgiye aç olduklarından emin olmak için ve yazmaya devam edebilmek için de web sitemde ÜYELERE ÖZEL bir bölüm açtık…
Yazılarım içerisinde kurslarımda anlattığım bilgilerin çok daha detaylı, bilimsel içerikli anlatımlarını bulacaksın. Metodlar, yöntemler veya kurslarımda anlattığım HAP niteliğinde rafine bilgilerden ziyade, derin anlatımlar, felsefi içerikler, seni düşünmeye, irdelemeye, hatta araştırmaya ve daha fazla okumaya, öğrenmeye itecek bilgiler bulacaksın.
Öğrenme hiçbir zaman bitmeyen bir yol. Ben daha çok küçük bir çocukken çıktığım ‘’Yaşamın Anlamını Keşif’’ yolculuğundan halen o günki merakım ve ilgim ile araştırmaya, öğrenmeye devam ediyorum… Felsefe, matematik, fizik, bilim, ilim, etimoloji, antropoloji, teoloji içinde kaybolacağınız, mutlak bir rehbere ihtiyacınız olacak dünyalar…
25 seneyi aşkın araştırmacı kişiliğim, öğrenme aşkımın, bilgiye ve öğretmeye adanmışlığımın, yazılarım ve videolarım aracılığıyla, sizlere de öğrenme yolculuğunuzda ışık tutacağına eminim.
Hazırladığım blog yazılarının birkaç sene sonra Londra’da kuracağımız Graduate School Of Advanced Sciences For Self Mastery / Kişisel Ustalık İçin İleri Seviye Bilimler Okulu Müfredatına da büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Yazılarımı önümüzdeki 500 sene insanlığa hizmet etmesi adına yazıyorum, araştırmalarımı bu hedefle yapıyorum.
Hayat amacım, misyonumla hizada olduğunu düşündüğüm, İleri Seviye Bilimler Okulu bugün dünyada sadece bir tane var, Princeton College bünyesinde. Institute For Advanced Study, Einstein’ın çalışmalarına devam okulda bazen öğretim üyeleri tüm gün hiçbir şey yapmadan, sadece ‘’düşünüyorlar.’’
Hakiki kimliğimizi, beyin kapasitemizi, zihni, hakikati anlamamıza destek olacak öğretiler ve blog yazılarımda bulacağınız içeriklerin bu projenin temellerini oluşturacağını düşünüyorum…

Sınırsız erişim...

Bir kere Premium Üye olduğunuzda nevsah.com sayfası üzerinde şu ana kadar yayınlanmış ve bundan sonra yayımlanacak olan tüm yazı ve videolara 1 yıl boyunca erişim hakkınız olacak.

Yüzlerce blog, onlarca video

…her gün eklenen güncel, yeni yazılara eşirim… Premium Üye olarak, bakış açınızı değiştirecek, Hakikat Yolu’nda size destek olacak ve öğrenme yolculuğunuza disiplinli şekilde devam etmenizi sağlacak, her gün yeni, güncel İleri Seviye Bilim yazıları okuyabilecek, her hafta yeni ders videoları izleyebileceksiniz.

Her ay Zoom da en az 1 canlı toplantı

Sadece nevsah.com Premium Üyeleri için düzenlenen aylık Zoom toplantılarında beraber olacağız.

Nevşah Enstitüsündeki Tüm Kurslarda 10% İNDİRİM

Ve belkide en önemlisi kurslarımın tamamında %10 indirime sahip olacaksın!

ÜYELER ÖZEL BÖLÜMünün bir üyesi olarak ne elde edeceksiniz?

ÜYELİK, yüzlerce yazı, onlarca videodan oluşan bir KÜTÜPHANE’ye, her gün yeni eklenen yeni ve güncel yazılara ve benimle ayda bir yapılacak zoom toplantılarına biletin olacak. Kurslarımı satın al veya alma, anlattığım, öğrettiğim metodların, sistemlerin, rafine şekilde aktardığım bilgilerin kökünde yatan bilimsel gerçeklere, yüzbinlerce yıllık insan deneyim yolculuğuna buradan ulaşabileceksin…
Bu yazıların yaşamın anlamı, din, dil, hakikat, iş, para, ilişkiler, insan, davranış, alışkanlıklar, düşünceler, zihin, beyin, ilim, bilim, sosyal yaşam, insan deneyiminde aradığın birçok cevaba ulaşmanı sağlayacağına eminim…
Kitaplarımı, yazılarımı beğeniyorsan, ÜYELİK seni fazlasıyla tatmin edecektir! Birlikte çıkacağımız bu yol CANLI VE HER GÜN BÜYÜYEN, GENİŞLEYEN BİR HAKİKAT BİR KİTABINA ADIM ATMANI SAĞLAYACAK! Ve tahmin ettiğin üzere, bu özel alanda, gerçekliği bir hayli yüksek, bazılarına göre çizgidışı, bazen edepsiz, epey kışkırtıcı, çoğu zaman sınırsız ve sert yazılar bulacaksın.
Beni tanıyanlar bilir, her neye sahipsem herkes sahip olsun, faydalı ne keşfettiysem herkes öğrensin, uyguladığım ve işe yarar ne varsa herkes uygulasın isterim. Kurslarım, kitaplarım, yazdıklarım, anlattıklarım bunun için var.
Tarzım direk, oldukça serttir. Sizleri uyandırmak istediğim konuları cesaretle ve açıkça yazarım. Benimle yola çıkmış olanların yaşamlarının önce alt üst olup sonra değişmesinin sebebi de budur.
Bence her insanın hayatta ona ne olursa olsun gerçekleri ifade edebilecek dostlara ihtiyacı var. Ben o dostum.
Sistem nasıl işler bilirsiniz, dost acı söyler.

ÜYE OLDUĞUNDA;

Birbirinden farklı konularda yüzlerce yazıma ulaşabilecek,
Her gün yeni bir yazı okuyabilecek,
Her ay düzenli olarak yapılan online sohbet toplantılarımıza ücretsiz olarak katılacak,
Ve kurslarımın tamamında %10 indirime sahip olacaksın!
Bu arada, GRUBUMUZUN ÖZEL BİR ÜYESİ OLARAK, bana istediğin zaman email atabilir, fikirlerini iletebilirsin. Emaillerime genelde 24 saat içerisinde cevap veriyorum.
Ve elbette, üyelikten çıkmak istediğin an çıkabilirsin.

    İsim:

    E-mailiniz:

    Telefon:

    Başvuru türü seçiniz: