Biz Neyiz Meditasyon Eğitimi Ve Kampı

 

Bu eğitimde, öncelikle, YEDİ HAFTA BOYUNCA, özel teknikler ile, BİLİNCİN YEDİ SEVİYESİnde ilerliyoruz. Bunu yaparken, ney sesi eşliğinde farklı makamlar ile çalışıp, bilincin her seviyesinde derin bir arınma yolculuğuna çıkıyoruz. 

Ney sesi ile yapılan meditasyonlar, tek tek omurga boğumlarımız ve çakralarımız temizlenerek, fiziksel, duygusal, mental ve ruhsal olarak şifalanmamızı sağlar.

Neyin makamsal şifa yöntemleri vardır. Örneğin, hicaz makamının kısırlık ve kadın hastalıklarına faydalı olduğu bilinir. Ney sesinden çıkan her makamın vakitleri vardır. Her vakitte şifayı bulamayabiliriz. Onun için vaktine göre makamlar dinlememiz gerekir. Eğitim sürecinde, maksimum arınma ve şifa için, ne zaman, hangi makamlar ile, ne tür meditasyonlar yapmamız gerektiğini öğreneceğiz. 

Canlı ney dinletilerini gözlerinizi kapatarak dinleyeceğiz. Neyin sesi, sabrın sesidir. İnsanı sakinleştirerek daha dingin bir hale gelmenize yardımcı olur.

Eğitime, ‘’ruhuma ney sesinin işlemesine niyet ediyorum’’ diyerek başlayacak, Biz Neyiz sorusunun cevabını, Biz Neyiz olarak aldıktan sonra, hakiki teslimiyeti ve bilincin en üst seviyelerini deneyimleyebileceğiz. 

Biz Ney'iz Eğitimi ve Kampına, 7 haftalık eğitim, iki gece, üç günlük konaklama ve yemekler dahildir. 

Yer: PALMYRA Boutique Hotel

Giriş: 14 Mayıs 2022

Çıkış:16 Mayıs 2022

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.