NEVŞAH HAKKINDA

Davranış Bilimleri alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Nevşah Fidan Karamehmet, işlevsiz düşünme alışkanlıklarını dönüştürme konusunda dünya çapında bir otorite olarak kabul edilmektedir. Davranışsal Sağlık Bilimleri Enstitüsü Başkan Yardımcısı, dünya çapında 40.000'den fazla kişiyi eğiten bir kişisel ustalık okulu olan Nevşah Enstitüsü'nün kurucu CEO'su, 2000'den fazla nefes koçu yetiştiren ve bir milyondan fazla kişi tarafından kullanılan nefes uygulaması Breath Hub'ın kurucu CEO'sudur.

HSBC, ING Bank, Pfizer ve Vodafone gibi müşterilerin yanı sıra tanınmış ünlüler ve profesyonel sporcularla da çalışarak dünyanın dört bir yanını dolaşan Nevşah, BBC (İngiltere), CNBC (ABD), CNN (ABD) ve FOX TV (ABD) gibi çok sayıda radyo ve TV kanalına röportaj vermiş ve ayrıca TIME Magazine, Forbes, Telegraph ve Thrive Magazine gibi yayınlarda yer almıştır.

Nevşah'ın misyonu, atölye çalışmaları, seminerler, çevrimiçi kurslar ve kişisel koçluk yoluyla insanların ustaca yaşamalarını sağlamak için basit ürünler ve kurslar oluşturmak ve deneyimini geniş kitlelere ulaştırmaktır...

Bugüne kadar Nevşah, 40.000'den fazla insanın daha iyi yaşamasına yardımcı oldu.

Sıradaki sen olmak ister misin?

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.