Uyanış Süreci

İnsan Zihni olağanüstü bir şeydir. Algılarımız ve düşüncelerimiz davranışlarımızı, nasıl hissettiğimizi ve hayatımızı etkiler.

Hayatımızı, davranışlarımızı ve elde ettiğimiz sonuçları değiştirmek istiyorsak, aklımızla çalışmalıyız. Ve bunun için en etkili ve verimli araçlara ihtiyacımız var, çünkü fazla zamanımız yok.

Hiç merak ettiniz mi?

İnsanlar bizim yaptığımız gibi nasıl ve neden düşünüyor ve hareket ediyor?

Nörolojik araştırmalar beynimizin nasıl çalıştığını anlamamıza ve hayatımızı iyileştirmemize yardımcı oluyor.

 

KELİMENİN TAM ANLAMIYLA ZİHNİYETİMİZİ DEĞİŞTİREBİLİR VE HAYATIMIZI DEĞİŞTİREBİLİRİZ.

ZİHNİNİZİ NASIL HACKLEYECEĞİNİZİ öğrendiğinizde erteleme, sınırlayıcı inançlar, yargılar, önyargılar, düşük benlik saygısı, duygusal yükler iyileştirilebilir.

Birçok insan kendi tarihinin kurbanı olarak yaşar. Bireyler kendi kaderinin ustası olmak için, ilk önce kendi düşünceleri, algıları ve yargılarını fark etmek zorundalar.

Düşünceler çok kaygandır. Öylece oturup ne düşündüğümüzün farkına varamayız. Bunun için bazı mekanizmalara ihtiyacımız var.

Nevşah'ın arkadaşı ve akıl hocası, insan davranışı uzmanı Dr. John Demartini, önyargılarımızın ve algılarımızın ötesine geçmemize yardımcı olacak ve günlük kaosumuzdaki gizli düzeni görmemize yardımcı olacak bir dizi özlü sorudan oluşan güçlü bir "zihin dönüştürme yöntemi" geliştirdi.

Demartini Yöntemi, düşünme ve hissetmede yeni bir bakış açısı ve paradigma ile sonuçlanan çığır açan bir keşif ve son teknoloji kişisel dönüşüm metodolojisidir. Dr. John Demartini'nin fizik, felsefe, teoloji, metafizik, psikoloji, astronomi, matematik, nöroloji ve fizyoloji gibi birçok disiplinde 36 yıllık araştırma ve çalışmalarının doruk noktasıdır.

Demartini Yöntemi, bireyin duygusal yüklerini etkisiz hale getiren, zihinsel ve fiziksel tepkilerini dengeleyen, kalbini açan ve zihnini temizleyen bir işlemdir. Bugüne kadar ortaya koyduğumuz en güçlü, en etkili ve en verimli kişisel dönüşüm metodolojisidir ve şu anda dünya çapında 58'den fazla ülkede öğretilmektedir.

Neden Demartini Yöntemi?

Yöntem, her şeyden önce, zihninizi, içinde yaşadığınız dünya hakkındaki tüm algınızı değiştiren altta yatan gizli bir düzene uyandırır.

UYANIŞ ZİHİNDE OLUR.

Nevsah'ın “uyanışın ne olduğunu ve ne olmadığını” açıkladığı gibi, UYANIŞ adlı kitabında bu yöntem zihninizi doğaya özgü daha büyük bir zekaya uyandırır ve alçaltır. Sevgiyi ve takdiri yaratmak için zihninizi daha büyük bilgeliğe, gerçeğe ve kalbinize açar.

Yöntem, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi düzenler, kaostan düzen getirir. Ve günlük klasik Vedik meditasyon tarafından desteklendiğinde, öğrencilerimiz yaşamları boyunca sürekli bir ‘merkezlilik’ ve ‘denge’ durumu yaşadıklarını söylüyorlar.

Demartini Metodu:

Zihnimizi genişletir ve sezgisel yeteneklerinizi uyandırır. Duygusal yüklü anılarınızı ve hayal gücünüzü temizler ve daha fazla kesinlik ve varlık geliştirmenize yardımcı olur.

Kariyer yönünüze daha fazla kesinlik ve netlik katar.

Kararın artılarını ve eksilerini önceden görmenizi sağlar.

Daha büyük bir içsel dürtüye ilham verir ve hayata aptalca tepkileri azaltarak bilge eylemleri arttırır.

Fiziksel olarak formda ve sağlıklı olmanıza yardımcı olur, şarj edici gibi hareket ederek size büyük enerji ve canlılık sağlar.

Bağışıklık sisteminizin işlevlerini geliştirir, benlik saygınızı arttırır, cesaretinizi arttırır ve erkek ve dişi enerjilerinizi uyumlu hale getirir.

Karışıklıkları açıklığa kavuşturur, iletişiminizi geliştirir ve suçu azaltarak, saygıyı ve anlayışı artırarak aile dinamiklerinizden yararlanır.

Bu Yöntem aynı zamanda daha fazla benlik saygısı geliştirmenize yardımcı olur ve bunu kullanarak yaptığınız işi stratejik planlama (Mükemmel Yaşam Planı) ile birleştirerek zaman ufkunuzu ve sabrınızı genişleterek servet oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bu yöntem aynı zamanda liderlik nitelikleri de üretir. Korkuları ve suçluluğu aşmanıza yardımcı olur ve görevinize ve yönünüze netlik katar. Siz de bu yöntemi kullanarak, değerlerinizi (Değerler Faktörü) anlayarak ve stratejik planlamanın gücünü kullanarak alanınızda etkili, güçlü bir lider olabilirsiniz. (Mükemmel Yaşam Planı)

UYANIŞ SÜRECİ HER ŞEYİ KAPSAR!

BU ÜRÜNE NELER DAHİLDİR?

DEMARTİNİ METODU EĞİTİMİ: Online evde eğitim kursu serisi. Toplam 6 saat detaylı, gerçek hayat örnekleriyle Demartini Yöntemi eğitimi. Bu eğitim, size, zorlukları nasıl çözeceğinizi, sağlık ilişkiler kurabilmek için yapmanız gerekenleri, amacınızı nasıl netleştireceğinizi ve hedeflerinize ulaşmak için neler yapmanız gerektiğini öğretecek.

CANLI DEMARTİNİ YÖNTEMİ MENTÖRLUĞU: 12 ay boyunca her ay zoom aracılığıyla canlı grup mentörlük seansları.

3 ADET BİREBİR KOÇLUK SEANSI: Nevsah Enstitü ekibinde Demartini Metodu uzmanı koçlarımızdan, randevu alarak alabileceğiniz, program boyunca, rahat ilerlemenizi, yaşamınızda tıkandığınız ve ilerlemekte zorlandığınız alanlar üzerine çalışabileceğiniz, güçlü dönüşüm seansı.

DEMARTİNİ METODU ATÖLYE ÇALIŞMASI: Demartini Yönteminin pratik uygulamasıyla dolu iki günlük eğitim. Metodun tüm sütunları üzerinden tek tek geçeceğiniz, metodla ilgili tüm sorularınızın cevaplanacağı, örnekler üzerinden ilerleyeceğiniz, zoom üzerinde 2 günlük canlı eğitim.

TÜRKÇE ÇEVİRİ İLE BREAKTHROUGH EXPERİENCE’A İNDİRİMLİ KATILMA FIRSATI: Dr. Demartini imzası taşıyan Breakthrough Experience, yaşamınızda tüm alanlarda ilerlemenizi sağlayacak, istediğiniz sonuçları en kısa sürede alabilmenizi, bilincinizi dönüştürerek, yaşamınızın yönetimini elinize almanızı sağlayacak, dünyanın en güçlü eğitimlerinden biri. Yılda iki kez, Nevsah Institute işbirliği ile, Nevşah’ın yan liderliği eşliğinde, Türkçe, simültane çeviri ile düzenlenen bu eğitimi, Uyanış Prosesi’ne katılan tüm öğrencilerimize tavsiye ediyoruz.

ALTIN KİTABIN SIRLARI: Uyanış sürecinizde size destek olması için Nevşah'ın Altın Kitabın Sırları kitabı, Uyanış Prosesi Eğitim Paketi’ni alan öğrencilerimize hediyemizdir.

UYANIŞ SÜRECİ’NDE İŞLENECEK KONULAR:

Demartini Yöntemi Nedir?

Yöntemin Temeli - 10 Parça

Yöntemin Uygulanması

Uygulama Serisi- 10 Parça

Yöntemi kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Yaşam Misyonu

Görev Beyanı

Görevinize Uyum Sağlama

Görevinizi Gerçekleştirmek

Servet

Sağlık

İş

Aile

Liderlik

İlişki

Amaç

Hedefler

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.