Mucize Kursu

 

 

                 Yer: Boyalık Beach Hotel 

                 Giriş: 4 Ekim 2023

                 Çıkış: 8 Ekim 2023

MUCİZE KURSU dünyanın en güçlü dönüşüm araçlarını bir araya toplamış, teorik bilgiler ve uygulamaların eşit şekilde paylaştırıldığı beş günlük programdır ve sizi içinizdeki "MASTER" ile MÜKEMMEL, TAM olanla; MUTLULUK, HUZUR, SAĞLIK, KOŞULSUZ SEVGİ ve NEŞE ile buluşturacaktır.

MUCİZE KURSU yaşamda "Master"laşma veya olgunlaşma yolculuğudur...

Limitleyici düşünce ve nefes alışkanlıklarımız nedeni ile çocuk enerjiler olarak kalan, olgunlaşmamış, gelişmemiş ve yaşamımızı büyük oranda etkileyen tıkanık/negatif enerjilerin dönüşmesini, gelişmesini, böylelikle fiziksel, mental, duygusal ve ruhsal olarak OPTİMAL SAĞLIK ve OLGUNLUK seviyesine gelmemizi sağlayan dönüşümsel bir süreçtir.

Bu süreç teorik metafizik ve mucize bilinci bilgileri, analiz programları, koçluk çalışmaları, enerji çalışmaları ve Doğal Nefes uygulamaları ile gerçekleşir.

MUCİZE KURSU programında birlikte yapacağımız uygulamaların dışında bir çok etkili dönüşüm aracını tanıyacak, öğrenecek ve yaşamla ilgili perspektifinizi genişleteceksiniz.

 

MUCİZE KURSU

-Bastırdığımız ve yıllardır sistemimizde barındırdığımız, "çocuk enerjiler dediğimiz, gelişmemiş, sıkışık, tıkanık, küçük kalmış enerjilerin (negatif / olumsuz duygu, düşünce ve hastalıklar) dönüşmesini ve bilincimizin (bilinç ve bilinçaltı) daimi temizliğini sağlayan bir dönüşüm sürecidir.

-Hücre hafızamızda (fiziksel, mental ve duygusal bedenlerimizde) bulunan dirençlerin, bastırılmış enerjilerin açığa çıkarak pozitif duygu ve düşüncelere dönüşmesini sağlar.

-Mucize Kursu içimizdeki çocuk enerjileri dönüştürerek her insanın içindeki "MASTER, olgun, yaratıcı, güçlü, bölümü; ÖZÜMÜZÜ dışarı çıkarma yöntemidir.

-Bilimsel birçok etkili dönüşüm aracını içerisinde barındırır ve dönüşüm metotları arasında her defasında katılan herkesin kesin sonuçlar aldığı tek yöntemdir.

 

KURS İÇERİĞİ;

Fiziksel olarak,

Daha canlı, dinamik, güçlü, sağlıklı, dengeli olacağız. Uygulamalar sırasında nefes kapasitemizin tamamını kullanacağımız için bedenimiz hızla toksin atmaya başlayacak.

Hücre hafızamızda geçmişten taşıdığımız tıkanık, limitli, problemli enerjiler dönüştüğü için fiziksel dengeniz artacak, bağışıklık sistemimiz kuvvetlenecek. Nefes çalışmaları, fiziksel egzersizler ve uygulayacağımız özel beslenme şekli ile kanımızdaki oksijen oranı yükselecek, bu da hücrelerimizin yenilenmesini, daha genç ve sağlıklı olmamızı sağlayacak.

Duygusal ve Zihinsel olarak,

Stres yok olacak, kendimizi daha rahat, huzurlu ve dingin hissetmeye başlayacağız.

Hücresel hafızamızdaki geçmişe ait travmalar temizlenecek; böylelikle daha net düşünmeye başlayacağız, konsantrasyonumuz artacak, karar alma mekanizmamız hızlanacak.

Koçluk çalışmaları, afirmasyonlar, pozitif niyet egzersizleri, affetme egzersizleri ile öfke, korku, tedirginlik, suçluluk, yetersizlik, üzüntü gibi bastırılmış, gelişmemiş (primitif, çocuk) duygular kendiliğinden yok olarak yerini mutluluk, neşe, huzur, sevgi, aşk, bolluk gibi pozitif (gelişmiş, genişlemiş, olgun, yüksek bilinç düzeyinde) duygulara bırakacak.

Ruhsal olarak,

Bilincimizin üst seviyelerini yaşamaya başlayacağız; "Yaratıcı Enerji" ile bütünleştiğimiz için yaratma gücümüz (düşündüğümüz her şeyi maddeye çevirme kabiliyetimiz) artacak.

Birliği anlamak ile onu derinden hissetmek ve yaşamımızın her alanında birebir yaşamak birbirinden farklıdır. Nefes çalışmaları sayesinde ruhumuzun özündeki güzellikleri ve birliği sadece bilmekle kalmayıp, yaşayacağız da. Evrensel birliği ve bunun ne anlama geldiğini sadece zihnimizde değil tüm hücrelerimizde hissetmeye ve yaşamımıza akıtmaya başlayacağız...

Sevgi, neşe, ışık, huzur, barış, bolluk, bütünlük, sağlık... Bunlar hepimizin özündeki duygular. Bu duyguları hayatımızın her alanında, her anında tecrübe edemememiz problemin kendisidir. Çünkü bunların hepsi olması gereken doğal duygularımızdır, olması için çabalamamız değil!

MUCİZE KURSU limiltleyici düşünce ve nefes alışkanlıklarımız nedeni ile yarım kalan gelişim sürecimizi tamamlayacak ve bizim TAM, BÜTÜN ve MÜKEMMEL olmamızı ve doğal mükemmelliğimiz, tamlığımız, bütünlüğümüz ile buluşmamızı sağlayacak...

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.