Mükemmel Yaşam Planı

Dünya nüfusunun sadece% 4'ü kendilerine güçlü sorular sorarak oturup hayatlarını en ince ayrıntısına kadar planlamak için zaman ayırıyor.

Bu yüzden sadece% 4'ü tüm hedeflerine ulaşıyor ve muhteşem hayatlar yaşıyor.

Plan Yapmayanlar, başarısız olmayı planlarlar.

Oturmak ve hayatınız üzerinde çalışmak için zaman ayırmak, hayal ettiğiniz hayatı yaratmanız için size yön, rehberlik ve teşvik sağlar.

Sadece planlayarak, üzerinde düşünerek, yaratıcı gücümüzü kullanarak, zihnimizi kullanarak ve istediğimize odaklanarak tatmin edici, şaşırtıcı bir yaşam yaratabiliriz.

Bu çalışma size gerekli araçları ve yöntemleri sunar ve bunun nasıl yapılacağını öğretir. Hayalinizdeki hayatı planlayın ve yaratın.

PLANLAMA, DOLU DOLU BİR YAŞAMIN ANAHTARIDIR.

İşinizde her gün, bir saat, bir yıl boyunca ve güçlü stratejik planlama araçlarını kullanmak yerine sadece işinize vakit ayırdığınızı ve işiniz üzerinde çalıştığınızı düşünün.

İlişkileriniz üzerinde çalıştığınızı, her küçük ayrıntıda ‘gerçekten yaşamak istediğin şey’ üzerine düşünmek ve işlerin gidişatını değiştirmek, yeni ilişkiler kurmak, ilişkileri yerine getirmek ve mevcut olanları değiştirmek için zaman ayırdığınızı düşünün.

Net bir finansal özgürlük planına, aile yerine getirme planına, fiziksel sağlık ve refah planına sahip olduğunuzu ve net yapılacaklar listeleri ve eylem planları oluşturduğunuzu, her hafta profesyonellerden mentörlük ve koçluk desteği aldığınızı ve bir yıl boyunca her gün yolda olduğunuzu hayal edin.

Hayatınızın her alanında çalışmanıza destek olacak bir akıl hocanız ve koçunuz olsaydı neler başarabileceğinizi hayal edin.

 

Planlama her şeydir.

Hayatınızın kalitesi, kendinize sorduğunuz soruların kalitesine bağlıdır.

Bu bir yıl boyunca, hayat görevin üzerine çalışacak, açık bir misyon oluşturacak, hedefin doğrultusunda değerleri hizalayacak, belirli eylem adımlarını organize edecek ve önceliklendirecek,  hareket halinde kalmak için destek alacak, plan ve yapılacaklar listesi yapacak, dikkat dağıtıcıları çözecek ve atacak, hayatınızın her alanında büyümeye ve genişlemeye başlayacaksınız

Bu programı tamamladıktan sonra, önümüzdeki 10, 20, 30, 50 yıl içinde hayatınızın nasıl görüneceğine dair net bir vizyona sahip olacaksınız. Kendi Mükemmel Yaşam Planınıza sahip olacaksınız, gelecek yıllar boyunca üzerinde çalışabilecek, ilerletebilecek ve geliştirebileceksiniz.

Kendine olağanüstü olma iznini ver. Hayatınızın nasıl olmasını istediğinizi tanımlamak için zaman ayırın.

 

MÜKEMMEL YAŞAM PLANI EĞİTİMİ: Toplam 5 gün devam eden, yaşamınızın tüm alanlarıyla ilgili yüzlerce sorudan oluşan planlama ve imgeleme çalışmalarıyla ilerleyeceğiniz, zoom üzerinden canlı olarak yapılan, yaşam dönüşüm yolculuğu.

BU EĞİTİME SADECE UYANIŞ SÜRECİ, NET ZİHİN FORMÜLÜ VE DEĞERLER FAKTÖRÜ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYANLAR KATILABİLİR. 

 

MÜKEMMEL YAŞAM PLANI EĞİTİMİ'NDE ELE ALINAN KONULAR:

Amaç

Yaşam Misyonu

Değerler

Hedefler

İş Planlaması

Servet Oluşturma

Sosyal Etki

Liderlik

İlişkiler ve aile

Sağlık ve Refah

Mükemmel Vücut

Mükemmel Zihin

Mükemmel Hayat

İlham Veren Yaşam Planı

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.