Demartini Metodu Eğitimi

Birçok insan kendi tarihinin kurbanı olarak yaşar. Bireyler kendi kaderinin ustası olmak için, ilk önce kendi düşünceleri, algıları ve yargılarını fark etmek zorundalar.

Düşünceler çok kaygandır. Öylece oturup ne düşündüğümüzün farkına varamayız. Bunun için bazı mekanizmalara ihtiyacımız var.

Nevşah'ın arkadaşı ve akıl hocası, insan davranışı uzmanı Dr. John Demartini, önyargılarımızın ve algılarımızın ötesine geçmemize yardımcı olacak ve günlük kaosumuzdaki gizli düzeni görmemize yardımcı olacak bir dizi özlü sorudan oluşan güçlü bir "zihin dönüştürme yöntemi" geliştirdi.

Demartini Yöntemi, düşünme ve hissetmede yeni bir bakış açısı ve paradigma ile sonuçlanan çığır açan bir keşif ve son teknoloji kişisel dönüşüm metodolojisidir. Dr. John Demartini'nin fizik, felsefe, teoloji, metafizik, psikoloji, astronomi, matematik, nöroloji ve fizyoloji gibi birçok disiplinde 36 yıllık araştırma ve çalışmalarının doruk noktasıdır.

Demartini Yöntemi, bireyin duygusal yüklerini etkisiz hale getiren, zihinsel ve fiziksel tepkilerini dengeleyen, kalbini açan ve zihnini temizleyen bir işlemdir. Bugüne kadar ortaya koyduğumuz en güçlü, en etkili ve en verimli kişisel dönüşüm metodolojisidir ve şu anda dünya çapında 58'den fazla ülkede öğretilmektedir.

Demartini Metodu tüm detayları ile öğreneceğiniz bu toplam 6 saat detaylı, online evde eğitim kursu serisi, gerçek hayat örnekleriyle, zorlukları nasıl çözeceğinizi, sağlıkı ilişkiler kurmak için neler yapmanız gerektiğini, yaşam amacınızı nasıl netleştireceğinizi ve hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri öğretecek.

Demartini Metodu:

Zihnimizi genişletir ve sezgisel yeteneklerinizi uyandırır. 

Duygusal yüklü anılarınızı ve hayal gücünüzü temizler ve daha fazla kesinlik ve varlık geliştirmenize yardımcı olur.

Kariyer yönünüze daha fazla kesinlik ve netlik katar. 

Kararın artılarını ve eksilerini önceden görmenizi sağlar. 

Daha büyük bir içsel dürtüye ilham verir ve hayata aptalca tepkileri azaltarak bilge eylemleri arttırır.

Fiziksel olarak formda ve sağlıklı olmanıza yardımcı olur, şarj edici gibi hareket ederek size büyük enerji ve canlılık sağlar. 

Bağışıklık sisteminizin işlevlerini geliştirir, benlik saygınızı arttırır, cesaretinizi arttırır ve erkek ve dişi enerjilerinizi uyumlu hale getirir.

Karışıklıkları açıklığa kavuşturur, iletişiminizi geliştirir ve suçu azaltarak, saygıyı ve anlayışı artırarak aile dinamiklerinizden yararlanır.

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.