Nefes ve Bilinç Dönüşüm Kampı

 

HAYATINI DEĞİŞTİRMEYE HAZIR MISIN?

Seni hayal ettiğin hayattan alıkoyan eski kalıpları bırakmak ister misin? Bu nefes ve yoga inzivasında, olumsuz duygu ve düşünceleri dönüştürerek yeni başlangıçlara alan açabileceksin.

Her yeni güne nefes çalışması, temel yoga duruşları ve meditasyon ile başlayacak, bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu dönüştürecek egzersizlerle devam edeceğiz.
Nefes alacağız; harekete geçeceğiz; dans edeceğiz. Nefesin gücünü kutlarken, yaşam enerjisinin en saf hâliyle bağlantıda kalacağız. Nefes çalışmaları, yoga ve meditasyon yoluyla bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu besleyeceğiz.

 

Peki bu inziva programının faydaları neler?

Fiziksel, psikolojik, zihinsel ve ruhsal dönüşüm
Daha çok farkındalık, potansiyelini gerçekleştirme, hizalanma ve tatmin
Sağlıklı bir bağışıklık sistemi, daha çok enerji ve ilham
Alışkanlıklarda ve davranışlarda değişiklik, bağımlılıklardan uzaklaşma
Panik atak, anksiyete, depresyon, stres, hipertansiyon, dikkat eksikliği sorunları, kronik ağrılar, baş ağrıları, migren, uyku sorunları, kronik yorgunluk, astım, KOAH, solunum sorunları ve solunumla bağlantılı daha birçok rahatsızlığı iyileştirme veya hafifletme
Öz saygı inşa etme, sağlık, ekonomik durum, arkadaşlıklar, ilişkiler, liderlik, iş hayatı dahil olmak üzere yaşamın tüm alanlarında başarıyı artırma
Benzer zihin yapısında insanlarla güzel ve uzun süreli arkadaşlıklar kurma
Hayatın zorluklarıyla daha kolay başa çıkma becerisi kazanarak merkezinde yaşamaya devam etme
Süper gücünü ortaya çıkarma
İç benliğinle bağlantı kurma

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.