Nefes Öğrenme Seansları

Yanlış nefes alışkanlıkları yüzdesi dünya çapında hiç bu kadar çok olmamıştı. 

İşlevsiz nefes alışkanlıkları, milyonlarca insanın yorgun ve bitkin hissetmesinin, birçok sağlık probleminin sebebi.

Uyku sorunları, stres, anksiyete, panik atak, dikkat eksikliği sorunları, migren, kronik yorgunluk ve yanlış nefes alışkanlıklarına bağlı bu tür semptomları iyileştirebilmek için sağlık çalışanları ne yazık ki çözüm olarak ilaçları önermekte. Bu durum değiştirilebilir.

Tüm bu semptomlar, ikiyüzden fazla hastalık, daha doğal, sağlıklı ve fonksiyonel nefes alışkanlıkları öğrenildiğinde, kendiliğinden iyileşebilir.

Nefes Öğrenme Seansları, özel olarak, sertifikalı  nefes analistlerimiz tarafından, zoom üzerinden yapılmaktadır. Bu seanslarda, nefesiniz detaylı bir şekilde analiz edilir, sonuçlar değerlendirilir, alışkanlıklarınızın analizi ve modifikasyonu yapılır. Toplam 3 özel seans ve eğitim kapnografi enstrümantasyonunun 3 hafta boyunca kiralanması ve kullanımını içeren bu paket sayesinde:

  1. Solunum davranışınızı değerlendirecek,
  2. İlgili verileri toplayacak,
  3. Sağlık hedeflerinize ulaşmak için gerekli adımları atacak,
  4. İşlevsiz nefes alışkanlıklarının üstesinden gelecek,
  5. Bu alışkanlıkları değiştirecek ve solunum mekaniğinizi ile solunum kimyanızı nasıl hizalacağınızı, sağlıklı nefesin ne olduğunu öğreneceksiniz. 

Üç haftalık eğitimsel kapnografi kirası, programa dahildir.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.