Para Eğitimi

PARA EĞİTİMİ, Nevşah’ın 25 senedir başarılı iş adamları, girişimciler, ajanslar, yatırımcılardan, dünya çapında işler yapan milyarderlerden edindiği bilgileri, birikim, yatırım ve yaşamımızdaki zenginliğin her seviyede artmasını sağlayan, kendisinin ve bugüne kadar binlerce öğrencisinin uygulayarak, PARA YÖNETİMİ konusunda uzmanlaşabildiği evrensel sırları, metodları ve uygulamaları barındırıyor!

BU EĞİTİM SONUNDA FİNANSAL HAYATINIZ BİR DAHA ASLA AYNI OLAMAZ.

  • Dünya çapında milyarderlerin kullandığı metodları öğrenin!
  • PARANIN KANUNLARI’nı öğrenin,
  • PARA ile ilgili limitli bakış açılarınızı iyileştirin,
  • NAKİT değil, NAKİT AKIŞININ önemini anlayın,
  • Size pasif gelir sağlayacak akıllı yatırımların nasıl yapıldığını,
  • Düzenli birikimi nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin,
  • Ve HARCAMA ODAKLI KİTLE BİLİNCİ’nden, BİRİKİM VE YATIRIM ODAKLI USTA BİLİNCİ’ne adım atın!

FİNANSAL ÖZGÜRLÜK, para ile ilişkinizi düzenleyerek, gerçekçi bir bakış açısıyla, düzenli birikim, akıllı yatırımlar ile, size düzenli gelir getirecek asetler planlayarak, kısa bir sürede elde edilebilir. Eğer bunu henüz yapamadıysanız, belki de milyonerlerin kullandığı metodları bilmediğiniz içindir!

PARA YÖNETİMİ ustalık ister. Bu eğitim size bunu sağlar.

Öğrencilerimiz ne diyor?

Eğitimlerinden çok faydalandım. Bu işin duayeni olduğunu düşünüyorum. Eğitimlerini güvenle takip ediyorum.

Esra Anlar
Aldığım tüm eğitimlerin ufkumu, bakış açımı genişlettiğini ve yaptığım işten daha net ve emin şekilde ilerleyebilmemi sağladı. Güzel bir deneyim gerçekten sorumluluk almak isteyen ve hür olmak isteyen gelir nitekim bende bunu istiyordum.

Çiçek Doğru
Hayatımın 7 alanında sıçrama oldu. Bilimsel yöntemlerle kesin sonuçlar elde ettim. Zaman ve para kaybetmeden yaşamda kesin, yüksek ve kalıcı sonucu en kısa zamanda almak isteyen herkese öneririm.

Hande Tuncer
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.